Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/wp-content/uploads/MZopravene.jpg) is not within the allowed path(s): (/var/www/hosting/moje-zmrzlina.cz:/tmp) in /var/www/hosting/moje-zmrzlina.cz/wp-content/themes/vigor/framework/lib/edgt.functions.php on line 437
O nás – Moje-zmrzlina.cz

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/wp-content/uploads/tapeta_mojecukrarstvi.jpg) is not within the allowed path(s): (/var/www/hosting/moje-zmrzlina.cz:/tmp) in /var/www/hosting/moje-zmrzlina.cz/wp-content/themes/vigor/framework/lib/edgt.functions.php on line 437
Moje Cukrářství - Cukrárna v Praze

O nás

Co děláme

Jsme zkušený zmrzlinářský tým, který chce nabízet prvotřídní gelato za férové ceny s dobrým prodejním servisem. Baví nás naše řemeslo a doufáme, že bude bavit i vás.

 

Jsme zmrzlinárna = všechnu zmrzlinu si vyrábíme sami úplně od začátku.

 

Nešetříme na surovinách a bereme jen ty nejlepší. Vyzkoušejte poctivou chuť smetany, holandského kakaa, belgické čokolády a vanilky z Madagaskaru.

 

Naši zmrzlináři mají zkušenosti s výrobou originálních zmrzlin, jako je například prosseco, laskonka a slaný karamel. Pokud si budete přát vyrobíme zmrzlinu na míru i pro Vás.

Za Moje-zmrzlina.cz

 

Michal Jenček